Nowenna pompejańska

Zawierz swój problem Maryi

Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
barbara
30.08.2016 15:32

Ja bym sie pomodlita za wybawienie z czyscca kazda dusza idzie do czyscca aby sie oczyscic i nauczyc kochac Boga ,duzo cztam o duszach czysccowych a takze sie modle .

Córka
29.08.2016 18:39

Ja również zamierzam od niedzieli zacząć odmawiać za moją zmarłą mamę, tylko nie wiem jak sformułować intencję czy „za zbawienie duszy mojej mamy” czy „za dusze w czyśćcu cierpiące z mojej rodziny”. Ktoś doradzi?

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x