Nowenna pompejańska

Zawierz swój problem Maryi

Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy
JOANNA
18.04.2014 12:29

I w tym momencie zdajmy sobie sprwę, jak ważne jest uczestnictwo w pierwsze czwartki każdego m-ca, żeby nigdy nie zabrakło nowych powołań kapłańskich, dzięki czemu kościół przetrwa, a trzeba zaznaczyć, że spotyka się ludzi, którzy księży nienawidzą i wręcz uważają, że kościół to ja, czy ty, a ksiądz nie ma prawa podszywać się pod Boga.

Marek
30.04.2014 04:13
Odpowiada na wpis:  JOANNA

dziękuję Joanno za te słowa

magda
05.04.2014 16:33

A może zachciałbyś przeczytać? Świadectwo szafarza nadzwyczajnego: PODJĄŁEM SŁUSZNĄ DECYZJĘ REZYGNUJĄC Z TEJ POSŁUGI Mam na imię Antoni, lat 50. Przez okres 4 lat pełniłem posługę nadzwyczajnego szafarza Komunii św. W roku 2006 ówczesny proboszcz naszej parafii ks. Kazimierz, na Mszy św. czytał list Biskupa naszej Diecezji o powołaniu nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Prosił parafian, aby zgłaszali kandydatów, którzy nadawaliby się do pełnienia tej posługi – zaznaczając, że mają to być mężczyźni w wieku 35-60 lat, praktykujący i odznaczający się pobożnością. Po tygodniu ks. Proboszcz podszedł do mnie i oznajmił, że parafianie zgłosili moją kandydaturę do tej posługi i podkreślił,… Czytaj więcej »

magda
05.04.2014 08:49

Życzę Ci wszystkiego dobrego – ale cóż . Ja nigdy nie przyjmuję i nie przyjmę Komunii Świętej z rąk szafarza. Od cudownego i świętego Kapłana dowiedziałam się ,że komunię świętą powinny rozdawać TYLKO KONSEKROWANE DŁONIE czyli KAPŁAN. Z Panem Bogiem.

Marek
10.04.2014 19:25
Odpowiada na wpis:  magda

Dziekuje za wpis pani Magdo,szanuję pani poglądy,sam do niedawna nie miałem pojęcia że taka funkcja istnieje i z czym się wiąże,Powiem tak,,,, ja o to nie zabiegałem , zostałem o to poproszony przez naszego proboszcza, a ja ,,, no cóż ,,, Bóg ,,, każdego człowieka obdarza WOLNĄ WOLĄ , mogłem to odrzucić lub sie z tym zmierzyc , sam jestem pełen obaw ,,, jak to będzie , dlatego proszę o MODLITWĘ. Na koniec ,, pani Magdo , życzę pani DUUUŻO zdrowia i długich lat życia-))) ale zapewne kiedyś będzie pani w trudnej sytuacji,być może na łożu śmierci , i (tak… Czytaj więcej »

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x